Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
Ania200041
Ania200041
Angie2789
Angie2789
Niepełek
Niepełek
Ana70
Ana70
Aktualności

Najniższa krajowa 2017

Popularne zawody

Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Sprzedawca karpia w markecie

Sprzedawca karpia w markecieNterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer referencyjny: Karp/W

- Obowiązki:

- Sprzedaż i przygotowanie karpia

- Obsługa klienta
- Wymagania:

- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
- Chęć do pracy i i zaangażowanie w pracę
- Dyspozycyjność
- Oferujemy:

- Umowę o dzieło
- Stawkę godzinową

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".
Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Pensja:
Lokalizacja: Wieluń
Firma: Interkadra
Kontakt
Oferta pracy Sprzedawca karpia w markecie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1892 razy | 26-11-2012