Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Sprzedawca 4000 zł Opole

Sprzedawca 4000 zł OpoleAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

W chwili obecnej dla naszego klienta #8211;poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie mięsnym #8211; zatrudnienie bezpośrednie
Miejsce pracy: Opole
Pracodawca oferuje:
#8226; Pracę na 2/3 etatu
#8226; Wynagrodzenie: do 2800, 00 zł netto/cały etat
#8226; Premie pracowniczą w wysokości 2 % od utargu
#8226; Dodatek w wysokości 150 zł miesięcznie.

Obowiązki:
#8226; Praca w godzinach: 7:00 - 19:00 a w soboty 7:00 #8211; 15:00
#8226; Sprzedaż produktów
#8226; Aktywne promowanie produktów
#8226; Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
#8226; Inne prace - charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania:
#8226; Wykształcenie min. zawodowe
#8226; Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
#8226; Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy mile widziane
#8226; Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
#8226; Dokładność, odpowiedzialność

Sposób aplikowania:

CV proszę przesłać.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Nr tel. 71 3438073, kom. 792 - pokaż numer telefonu - , kom. 790 - pokaż numer telefonu -

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:
Pensja: 2800 netto
Lokalizacja: Opole
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Sprzedawca 4000 zł Opole może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 2966 razy | 23-11-2018