Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Sprzątaczki z Orzeczeniem -Wrocław Bielany

Sprzątaczki z Orzeczeniem -Wrocław BielanyZakład Pracy Chronionej PROBET Sp.zo.o zatrudni osoby niepełnosprawne na stanowisko: Sprzątaczki z Orzeczeniem - Wrocław.Bielany

OPIS STANOWISKA : - Czyszczenie pomieszczeń biurowych oraz salonów i hal wystawowych. - Praca od rana lub na zmiany popołudniowe.

WYMAGANIA: - Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności. - Chęć i motywacja do pracy. - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - Zaangażowanie .

OFERUJEMY : - Pracę od zaraz.Nowe wyższe stawki. - Umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Przywileje przysługujące osobom niepełnosprawnym z tytułu zatrudnienia.(refundacja realizacji recept). - Miłą atmosferę opiekę i wsparcie zespołu kierowniczego.

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr.tel 723-068-654 lub pod adresem e-mail.   g.baldys(at)probet.info.pl
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Probet Sp. z o.o.
Oferta pracy Sprzątaczki z Orzeczeniem -Wrocław Bielany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4815 razy | 02-04-2015