Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Sprawdzone zlecenie, niemieckie ubezpieczenie- Seniorka 1250

Sprawdzone zlecenie, niemieckie ubezpieczenie- Seniorka 1250Do opieki mieszkająca samotnie kobieta. Ma 83 lata i 57kg wagi oraz 168cm wzrostu. Do podopiecznej przychodzi pomoc medyczna 3x razy dziennie. Pacjentka ma rany na nogach po operacji, pampersy i cewnik. Leżącą trzeba karmić i myć w łóżku. Podopieczna nie ma rodziny. Wszystko praktycznie robią pielęgniarki. Opiekunka jest tylko do pomocy w życiu codziennym. Bardzo fajne zlecenie.

Zakres obowiązków :
- prowadzenie gospodarstwa domowego ( pranie, sprzątanie, gotowanie itd )
- karmienie
-niekiedy pielęgniarki proszą o niewielką pomoc
-zakupy
-wspólne spędzanie czasu ( podopieczna lubi być z ludźmi )

Wymagania :
-kobieta ( 35-60 lat )
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenia w opiece
- brak nałogów

ZAPEWNIAMY :
-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50#8364;
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM
- KOMUNIKATYWNYM
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek i opiekunów

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KonikGdynia
Oferta pracy Sprawdzone zlecenie, niemieckie ubezpieczenie- Seniorka 1250 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 381 razy | 21-04-2017