Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Sprawdzona oferta opieki nad Seniorką od 09.01.2017

Sprawdzona oferta opieki nad Seniorką od 09.01.2017Do opieki Pan bardzo przyjemny i miły. Cierpi na demencję, dlatego ważne jest aby mieć do seniora odpowiednie nastawienie i podejście. Nie ma dostępu do internetu.
SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

Wymagania:
kobieta (wiek 40 do 60 lat)
komunikatywna znajomość niemieckiego
doświadczenie w pracy z osobami starszymi
mile widziane referencje

ZAPEWNIAMY:
 * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
 * Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
 * Podwójne diety i premie na Święta
 * Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
- PODSTAWOWYM,
- KOMUNIKATYWNYM,
- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: KonikGdynia
Oferta pracy Sprawdzona oferta opieki nad Seniorką od 09.01.2017 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 437 razy | 02-01-2017