Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Specjalista z j dunskim finskim szwedzkim norweskim

Specjalista  z j dunskim finskim szwedzkim norweskimSpecjalista ds. Kontaktu z Klientem
(j duński / finski / szwedzki / norweski)

Dane dotyczące oferty

Zmianowość: jedna zmiana
Rodzaj zat.: Umowa o pracę

Gdańsk

Dane dotyczące wymagań

Wymagania:

Znajomość języka duńskiego / finskiego / szwedzkiego / norweskiego na poziomie min B2

Obowiązki: Kompleksowa obsługa klientów w języku duńskim: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień. Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb. Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji. Administrowanie logistyczną obsługą zamówień. Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy: Pakiet szkoleń. Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy. Dodatkowe benefity: opiekę medyczną, kartę Multisport (po 3 miesiącach współpracy). Możliwość wsparcia przy relokacji.

CV na adres: jobs@personnelandmedia.com
Pensja: od 7000 do 10000
Lokalizacja: Gdansk
Firma: PMSolutions
Oferta pracy Specjalista z j dunskim finskim szwedzkim norweskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 4074 razy | 15-01-2017