Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Specjalista ds. Zakupu i Exportu Owoców

Specjalista ds. Zakupu i Exportu OwocówBasstion Fruit jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową z branży owocowej. Zajmujemy się exportem jabłek i gruszek do całej Europy jak i również na rynki daleko wschodnie. Kładziemy ogromny nacisk na jakość produktów jak i współpracę. W najbliższych latach chcemy się zaliczać do czołówki firm exportujących świeże owoce i w Polsce. W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. zakupu i exportu owoców

Oczekiwania:
 doświadczenie w handlu świeżymi owocami min 1 rok,
 znajomość rynku producentów i dostawców owoców,
 komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
 praktyczna znajomość MS Office
 bardzo dobra organizacja pracy własnej
 umiejętność pracy pod presją czasu,
 komunikatywność, duża inicjatywa i samodzielność w działaniu,
 silna orientacja na osiąganie wyników
 prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
 komunikatywna znajomość j. angielskiego
 wykształcenie wyższe (kierunkowe w zakresie zarządzania, marketingu lub sprzedaży).

Opis stanowiska:
 realizacja celi sprzedażowych i zakupowych,
 maksymalizacja liczby klientów o najwyższym potencjale,
 prowadzenie negocjacji handlowych,
 sporządzanie ofert i kalkulacji
 budowanie długofalowych relacji z klientem oraz dostawcą i ich wykorzystywanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej.
 składanie zamówień i odpowiedzialność za realizację,
 ocena i kontrola jakości handlowej towarów,
 utrzymanie optymalnego stanu magazynowego w zakresie o/w

Oferujemy:
 bardzo dobre wynagrodzenie,
 atrakcyjny system premiowy,
 pracę w ambitnym zespole,
 szkolenia,
 wszystkie potrzebne do pracy narzędzia(telefon, komputer, samochód)

Kontakt w sprawie ogłoszenia:
Basstion Fruit
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kariera@basstionfruit.pl w tytule maila prosimy zamieścić stanowisko na jakie jest składana aplikacja.
Pensja:
Lokalizacja: Biała Rawska
Firma: basstionfruit
Oferta pracy Specjalista ds. Zakupu i Exportu Owoców może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

| Czytano 5405 razy | 04-02-2014