Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Specjalista ds. zakupów technicznych

Specjalista ds. zakupów technicznychDla naszego klienta, znanej na całym świecie firmy produkcyjnej prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo powstającego działu zakupów.
Poszukujemy osób gotowych na wyzwanie, chętnych aby tworzyć nową jakość i budować oddział zupełnie od podstaw, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
SPECJALISTA ds. ZAKUPÓW TECHNICZNYCH
Miejsce pracy #8211; Goleniów lub Szczecin, Zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
#8226;Odpowiedzialność za zakupy komponentów do produkcji, części maszyn i materiałów, elementów używanych na terenie fabryki
#8226;Kontrola jakości dostarczanych komponentów
#8226;Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
#8226;Monitorowanie i kontrola kontraktów podpisanych z dostawcami
#8226;Zgłaszanie reklamacji do dostawców
#8226;Dbałość o terminowość i jakość dostaw
#8226;Współpraca z zagranicznym oddziałem firmy w celu ustalania strategii zakupowej, kontraktów, planów
#8226;Współpraca z oddziałem produkcji, logistyki

Wymagania:
#8226;Wykształcenie wyższe techniczne związane z zarządzaniem i inżynierią produkcji lub pokrewne
#8226;Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
#8226;Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku #8211; min 2 lata
#8226;Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikacje
#8226;Dobra znajomość obsługi komputera, w tym doświadczenie w pracy z systemem ERP (mile widziane Navision)
#8226;Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,
#8226;Świadomość kosztów, umiejętność generowania oszczędności, zainteresowanie produkcją, samodzielność i wielozadaniowość

Oferta:
#8226;Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, wraz z pakietem socjalnym
#8226;Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
#8226;Ciekawą i samodzielną pracę w międzynarodowy, prężnie rozwijającym się środowisu
Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem #8222;Specjalista ds. zakupów technicznych#8221; na adres mailowy:
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Specjalista ds. zakupów technicznych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 4057 razy | 30-12-2016