Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Specjalista ds. Warunków Kontraktowych

Specjalista ds. Warunków KontraktowychOpis stanowiska:
- sporządzanie pism kontraktowych w zakresie roszczeń,
- współpraca w ramach działu w zakresie zdarzeń stanowiących podstawę do roszczeń,
- analiza dokumentacji kontraktowej, ocena rozbieżności pomiędzy zobowiązaniami umownymi a wymaganiami Zamawiającego w trakcie realizacji projektu,
- prowadzenie negocjacji i uzgodnień kontraktowych z Zamawiającym i podwykonawcami,
- kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, sporządzanie wymaganych raportów,
- prowadzenie korespondencji z Zamawiającym i podwykonawcami w celu prawidłowego przebiegu projektu,
- zarządzanie dokumentacją budowy pod kątem roszczeń,
- przygotowanie i uczestnictwo w spotkaniach dotyczących roszczeń.

Wymagania:
- wykształcenia wyższego prawniczego (z dużym doświadczeniem w budownictwie) lub o profilu budownictwo (z doświadczeniem w zakresie roszczeń),
- min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania roszczeniami i dokumentacją kontraktu na podobnym stanowisku w realizacji kontraktów na roboty budowlane(warunek konieczny),
- doświadczenia w opracowywaniu stanowisk pisemnych i roszczeń - (warunek konieczny), w tym w oparciu o FIDIC,
- znajomości metod kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych,
- znajomości i praktycznej umiejętności interpretacji i stosowania przepisów prawa w zakresie szeroko rozumianego budownictwa,
- inicjatywy w realizacji zakresu zadań (warunek konieczny),
- umiejętności współpracy w zespole oraz sprawnej współpracy z partnerami zewnętrznymi,
- umiejętności analitycznego myślenia,
- rzetelności i skrupulatności,
- prawa jazdy kat. B, gotowości do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:
- pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szeroki pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
- współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
Pensja:
Lokalizacja: Opole
Firma: Mostostal Warszawa S.A.
Oferta pracy Specjalista ds. Warunków Kontraktowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4253 razy | 25-08-2016