Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń Warszawa

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń WarszawaNazywamy się Jobs Plus i mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy: to szansa na niezłe zarobki i zdobycie cennego doświadczenia w pracy z klientem biznesowym.

Obecnie rekrutujemy dla firmy organizującej profesjonalne projekty edukacyjne (warsztaty, konferencje i spotkania branżowe)

dla różnych sektorów gospodarczych (energetyka, paliwa, sektor wydobywczy).

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SZKOLEŃ

Oferujemy Ci:
- własny projekt, nad którym będziesz pracować - masz szansę się wykazać :)
- umowę o pracę tymczasową!
- atrakcyjne, stałe wynagrodzenie plus dodatkowe premie
- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
- profesjonalne szkolenia wdrażające
- cenne doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym

Wystarczy, że:;

- łatwo nawiązujesz kontakty, również biznesowe
- masz dobrą dykcję - to warunek konieczny!
- masz zadaniowe podejście do pracy i jesteś dynamiczny
- obsługa komputera to dla ciebie pestka
- znasz angielski na poziomie komunikatywnym
- mile widziany status studenta :)

Twoje zadania:
- budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
- pozyskiwanie nowych Klientów z polskiego rynku
- telefoniczna sprzedaż szkoleń z branży energetycznej
- realizacja wyznaczonych, krótkoterminowych celów sprzedażowych, raportowanie
- udział w spotkaniach biznesowych i konferencjach

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Przekonaj się i wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska

44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: jobsplus
Oferta pracy Specjalista ds. sprzedaży szkoleń Warszawa może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4302 razy | 10-08-2016