Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej

Specjalista ds. Sprzedaży InternetowejProgresso, dla swojego Klienta, sieci specjalistycznych sklepów z art. szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
-Przygotowanie, publikowanie i monitorowanie ofert handlowych w sklepie Internetowym oraz na aukcjach,
-Sprzedaż produktów oraz kompleksowa obsługa handlowa Klientów,
-Zlecanie wysyłki towaru,
-Wprowadzanie do bazy sklepu nowych produktów oraz uaktualnianie dostępności,
-Przygotowywanie promocji i materiałów reklamowych,
-Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
-Doświadczanie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
-Mile widziana znajomość rynku z branży materiałów biurowych i/lub szkolnych,
-Doskonała znajomość pakietów biurowych oraz programów graficznych,
-Znajomość narzędzi sprzedażowych (e-commerce),
-Mile widziana znajomość systemu Optima oraz narzędzi do prowadzenia sklepu Internetowego,
-Komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
-Znajomość języka angielskiego (język włoski będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Wdrożenie w międzynarodowe środowisko
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4292 razy | 12-07-2016