Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Czech, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrawa, Republika Czeska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Opis stanowiska pracy:
Kontakt telefoniczny z klientami z wewnętrznej bazy danych
Sprzedaż różnych produktów finansowych, narzędzi połączonych z platformami i technologiami handlowymi online
Realizacja określonych planów sprzedażowych, odpowiedzialność za finalizację transakcji
Opieka nad klientami, pomoc w rejestracji, pomoc techniczna

Zapewniamy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w tym okres próbny 3 miesiące)
Wynagrodzenie: 15000 czk brutto plus premia od 10000 do 25000 czk w zależności od wyników
Zakwaterowanie: dla wybranych osób przez pierwsze 2-3 miesiące zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę
Ubezpieczenie: zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę
Zmiany: 9.00-17.30
10.00-18.30

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność aktywnej sprzedaży
- wysokie umiejętności interpersonalne
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i nastawienie na cel
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość języka angielskiego
Pensja:
Lokalizacja: Ostrava
Firma: Euro work
Oferta pracy Specjalista ds. sprzedaży może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Euro work | Czytano 1080 razy | 10-03-2015