Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Specjalista ds. sprzedaży i marketinguBiuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR SP. z o.o dla Naszego Klienta Firmy świadczącej usługi w zakresie hotelarstwa i gastronomii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Tczewa

Opis Stanowiska
Tworzenie raportów i analiz sprzedażowych na podstawie zebranych danych,
Tworzenie i aktualizacja materiałów marketingowych,
Realizacja planów sprzedaży ustalonych z kierownikiem,
Docieranie do klientów biznesowych (konferencje, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe itp.) oraz obsługa klientów indywidualnych (wesela, chrzciny, imprezy okolicznościowe) z terenu całej Polski oraz z zagranicy
Udział w pracach zespołu marketingu,
Kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientem,
Po sprzedażowy kontakt z klientem,

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, preferowane- administracja i zarządzanie lub marketing,
2/3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z marketingiem lub sprzedażą w branży hotelarskiej,
Doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych oraz biznesowych,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Zdolność identyfikowania się z misją firmy,
Umiejętność tworzenia raportów oraz analiz na podstawie zebranych danych,
kreatywność, otwartość na nowe wyzwania oraz zdolności interpersonalne do pracy w zespole,
Doskonałe zdolności negocjacyjne i perswazyjne oraz pozyskiwania klientów,
Pewność siebie,
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,

Oferujemy:
Przyjazne środowisko pracy,
Możliwość ewentualnego zakwaterowania,
Atrakcyjnie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
Pracę w renomowanej firmie, świadczącej najwyższej klasy usługi hotelarsko- gastronomiczne,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole,

Opis Dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. SPMAR/09/14

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 10554
Pensja:
Lokalizacja: Tczew
Firma: Actio-HR
Oferta pracy Specjalista ds. sprzedaży i marketingu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4753 razy | 23-09-2014