Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Specjalista ds rekrutacji pracowników

Specjalista ds rekrutacji pracownikówJOBZONE to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy, dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Polska, Szczecin

Obowiązki:
Wszelkie prace biurowe: odbieranie telefonów i poczty oraz obsługa urządzeń biurowych
Prowadzenie rozmów telefonicznych i bezpośrednich z potencjalnymi pracownikami
Kompletowanie potrzebnych dokumentów potencjalnych pracowników
Prowadzenie rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane przez przełożonego
Aktywne budowanie bazy kandydatów
Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Minimum średnie wykształcenie
Znajomość obsługi komputera
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
Szybkie przyswajanie nowych informacji

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju swoich umiejętności
Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Jobzone
Oferta pracy Specjalista ds rekrutacji pracowników może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3098 razy | 04-09-2018