Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Specjalista ds. rekrutacji koordynator zespołu rekruterów

Specjalista ds. rekrutacji  koordynator zespołu rekruterówAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI /
KOORDYNATOR DZIAŁU ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

OFERUJEMY:

#8226; umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata),
#8226; stabilną pracę w średniej wielkości firmie o ugruntowanej pozycji,
#8226; możliwość rozwoju i samorealizacji,
#8226; atrakcyjne wynagrodzenie #8211; podstawa plus prowizje,
#8226; możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
#8226; możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata.

OBOWIĄZKI:

#8226; samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
#8226; kontakty z pracodawcami,
#8226; przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
#8226; poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
#8226; tworzenie profili kandydatów,
#8226; przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
#8226; prowadzenie bazy kandydatów,
#8226; przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań,
#8226; utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
#8226; raportowanie do przełożonych,
#8226; inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

WYMAGANIA:

#8226; preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
#8226; wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
#8226; elokwencja,
#8226; zdolności organizacyjne,
#8226; umiejętność wyznaczania priorytetów,
#8226; dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
#8226; kreatywność, samodzielność,
#8226; skrupulatność,
#8226; dyspozycyjność,
#8226; znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
#8226; mile widziane prawo jazdy.

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Specjalista ds. rekrutacji koordynator zespołu rekruterów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 2285 razy | 06-06-2019