Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Specjalista ds. Promocji

Specjalista ds. PromocjiA-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Aktualnie, dla naszego Klienta, producenta nowoczesnych i innowacyjnych preparatów leczniczych, poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. PROMOCJI
(umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Warszawa - Centrum

Zadania na stanowisku:

Realizacja materiałów marketingowych we współpracy z agencją reklamową oraz wydawnictwami ( ulotki promocyjne, kalendarze, gadżety reklamowe)
Współpraca z instytucjami i organizatorami imprez branżowych
Organizacja wyjazdów uczestników na kongresy krajowe i zagraniczne (m.in. wysyłanie zaproszeń, organizacja biletów, hoteli, transportu, rejestracja uczestników)
Dbałość o logistykę materiałów promocyjnych i organizację stoisk na konferencjach/spotkaniach promocyjnych
Wsparcie przedstawicieli medycznych w codziennej pracy (dostarczenie materiałów do promocji)
Kontrola magazynu materiałów marketingowych
Procedowanie aktywności marketingowych zgodnie z Polityką Działań Marketingowych i Wymagań Regulacyjnych
Koordynowanie projektów oraz wprowadzanie danych dotyczących rozliczeń bezpłatnych próbek
Współtworzenie i wdrażanie systemów oraz procedur wspierania sprzedaży
Organizacja i koordynacja spotkań oraz wyjazdów służbowych przełożonych
Wsparcie Kierowników Produktów w codziennej pracy

Oczekiwania od kandydatów:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie farmaceutycznej
Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja: Marketing)
Doświadczenie w pracy z procedurami (tworzenie, wdrażanie, kontrola)
Doświadczenia we współpracy z podmiotami zewnętrznymi (agencje reklamowe, wydawnictwa, drukarnie)
Doskonała umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
Systematyczność oraz inicjatywa w działaniu
Skrupulatność i odpowiedzialność
Zaangażowanie oraz przyjazne nastawienie do pracy

Oferta:

Zatrudnienie na czas zastępstwa
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej oraz znanej i cenionej w branży marce
Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV  klikając w APLIKUJ.
Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 33/26 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy iż odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: A-TEAM RECRUITMENT SP. Z
Oferta pracy Specjalista ds. Promocji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4788 razy | 23-03-2015