Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Specjalista ds. procesów masowych SPM/WRO/06/11

Specjalista ds. procesów masowych SPM/WRO/06/11Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr cert. 2360) poszukuje dla swojego Klienta – firmy z branży telekomunikacyjnej, kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. procesów masowych
(Nr ref. SPM/WRO/06/11)

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- wsparcie procesu logistycznego – zamawianie materiałów, kontrola zużycia;
- kontrola prawidłowości realizacji umów z dostawcami;
- nadzór nad prawidłowym wykonaniem umów – rozliczenia, raporty (Word, Excel), reklamacje;
- kontrola poprawności merytorycznej (jakościowa i ilościowa) emitowanych dokumentów;
- zamawianie usług w SAP;
- współtworzenie instrukcji i procedur dla obsługiwanych procesów;
- kontrola terminowości dostarczania materiałów i przesyłek.

Wymagania:
- zawansowana znajomość obsługi MS Word i MS Excel (znajomość będzie sprawdzana na spotkaniach rekrutacyjnych);
- mile widziana znajomość systemu SAP;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- systematyczność i konsekwencja w działaniu;
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę dla jednego z największych niezależnych operatorów telefonii stacjonarnej;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat);
- stałe wynagrodzenie miesięczne – 1800 brutto/m-c;
- kompleksowe szkolenia wstępne;
- zdobycie umiejętności obsługi systemu SAP;
- możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
- długoterminowa współpraca;
Oferta pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje aplikacje (list motywacyjny i CV) na adres mailowy: praca.wroclaw@impel.pl w temacie prosimy o wpisanie nr ref.: SPM/WRO/06/11.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Specjalista ds. procesów masowych SPM/WRO/06/11 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5394 razy | 06-06-2011