Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

Specjalista ds. odszkodowań tylko z doświadczeniem

Specjalista ds. odszkodowań tylko z doświadczeniemKancelaria PDR Profesjonalne Dochodzenie Roszczeń jest jedną z wiodących kancelarii branży odszkodowawczej oraz windykacyjnej, zapewniająca fachową pomoc prawną.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Zadania:

- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- Zawieranie umów o dochodzenie roszczeń w imieniu Kancelarii
- Pomoc Klientowi w zebraniu niezbędnych dokumentów,
- Informowanie na bieżąco Klienta o przebiegu jego sprawy,
- Koordynowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Wymagania:

- Doświadczenie w branży odszkodowawczej - WARUNEK KONIECZNY
- Minimum średniego wykształcenia,
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami,
- Ambicji i wysokiej kultury osobistej,
- Umiejętności planowania i organizacji pracy,
- Dużej motywacji do osiągania założonych celów,
- Aktywności, kreatywności i uczciwość,
- Nastawienia na sukces.

Oferujemy:

- Bardzo dobre warunki finansowe - wynagrodzenie prowizyjne najwyższe w branży,
- Dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia i awansów,
- Współpracę w oparciu o umowę zlecenie, o dzieło lub umowę agencyjną,
- Nienormowany czas pracy,
- Stałe wsparcie merytoryczne ze strony prawników,
- System profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku,
- Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów,
- Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia.

Gwarantujemy:
- terminowość wypłat wynagrodzenia
- wzrastające wynagrodzenie prowizyjne
- możliwość budowania własnych struktur
- możliwość uczestniczenia w innych projektach firmy (poza odszkodowaniami)

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)".
Lokalizacja: Lublin,Chełm, Świdnik, Kraśnik, Biała Podlaska, Zamość, Łęczna, Włodawa, Krasnystaw
Firma: Kancelaria PDR
Oferta pracy Specjalista ds. odszkodowań tylko z doświadczeniem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5608 razy | 22-10-2012