Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskimTalentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko- Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim.

Obowiązki:
- Wspieranie dostawców
- Zarządzanie zadaniami finansowymi związanymi z niezapłaconymi fakturami
- Monitorowanie bieżących procesów płatności
- Współpraca z innymi działami (Księgowość, Logistyka, Zakupy, Bankowość)
- Czynności związane z polityką zwalczania nadużyć finansowych

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze klienta
- Biegła znajomość języka francuskiego
- Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
- Praktyczna znajomość MS Excel będzie dodatkowym atutem
- Wiedza na temat systemu SAP lub innego systemu ERP będzie atutem
- Wykształcenie wyższe
- Gotowość do nauki
- Umiejętność pracy w zespole

Oferta:
- Praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i udziału w różnych projektach i działaniach (np. CSR, działalność charytatywna, Employer Branding, Well-Being)
- Praca w zróżnicowanym i wspierającym się zespole profesjonalistów
- Udział w szkoleniach dostosowanyych do Twoich potrzeb i celów zawodowych
- Współpraca z zespołami międzyregionalnymi
Pensja: 6500
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Talentuno
Oferta pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 1901 razy | 12-02-2020