Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Specjalista ds. obrotu energią elektryczną

Specjalista ds. obrotu energią elektrycznąAgencja Doradztwa Personalnego MENTOR HR Management posiada certyfikat agencji zatrudnienia
wydany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 10583.

Naszą misją jest wsparcie firm europejskich w doborze odpowiednich pracowników na określone stanowiska pracy oraz zapewnienie rozwoju zawodowego najlepszym kandydatom.
Wyznajemy zasadę, iż największą wartością w każdej organizacji są ludzie.

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBROTU ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ
Nr ref.: SOEE/01/2015

Miejsce zatrudnienia: najbliższe okolice Wrocławia

Głównym zadaniem Specjalisty ds. Obrotu Energią Elektryczną będzie zakup energii elektrycznej, rozliczenie zakupu energii elektrycznej przeznaczonej do dalszej odsprzedaży.

Opis stanowiska:

-Prognozowanie zużycia energii elektrycznej przez odbiorców
-Grafikowanie zużycia energii elektrycznej
-Rozliczanie zakupu energii elektrycznej
-Rozliczanie zakupu usług dystrybucji od operatorów nadrzędnych
-Rozliczanie opłaty przejściowej i jakościowej
-Udostępnianie danych pomiarowych odbiorców korzystających zakupu na zasadach TPA
-Analiza rynku energii
-Sporządzanie raportów, sprawozdawczość

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe lub średnie
-doświadczenie zawodowe w obrocie energią elektryczną na rynku hurtowym, wyznaczaniu profilu zużycia energii przez odbiorców, grafikowaniu zużycia energii elektrycznej dla grupy odbiorców i rozliczaniu zakupu energii elektrycznej
-Znajomość prawa energetycznego oraz podstaw prawnych i zasad działania TGE
-Znajomość narzędzi informatycznych do obsługi zakupu energii i jej rozliczenia
-Umiejętność kalkulowania ceny energii w zależności od profilu zużycia godzinowego
-Umiejętność pracy w warunkach stresu
-Spokój
-Komunikatywność
-Dokładność
-Samodyscyplina
-Wysoka sprawność działania i podejmowania decyzji
-Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowisko
-Atrakcyjne wynagrodzenie i premia okresowa
-Wysoki stopień samodzielności

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)quot;

quot;Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MENTOR HR Management., z siedzibą w Rzeszowie (35-328), przy ul. Geodetów 1.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.quot;

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: MENTOR HRM S.C.
Oferta pracy Specjalista ds. obrotu energią elektryczną może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4634 razy | 09-04-2015