Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Spawacze MAG 135 stała praca w Radomiu

Spawacze MAG 135 stała praca w RadomiuP.P.U.H Termoprod
26-600 Radom, ul. Marii Gajl 17

Producent szerokiego asortymentu elementów z konstrukcji stalowej i osprzętu wykorzystywanego przy modernizacji sieci trakcyjnej

aktualnie zatrudnimy:

Spawaczy stali czarnej MAG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

spawanie powtarzalnych konstrukcji stalowych, w/g stałych powtarzalnych schematów, spawanie tylko w stali czarnej, spawy proste, nie dozorowe

oferujemy:
stałą pracę po okresie próbnym
konkurencyjne warunki zatrudnienia

wymagania:

- możliwość pracy w systemie trzyzmianowym

mile widziane:

- doświadczenie

DLA OSÓB Z MAŁYM DOŚWIADCZENIEM OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ NABYCIA PRAKTYKI

Pensja: 3500 - 4000 netto/ miesiąc
Lokalizacja: Radom
Firma: ZBK Radom
Oferta pracy Spawacze MAG 135 stała praca w Radomiu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 3023 razy | 09-08-2018