Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Spawacz TIG na terenie Francji

Spawacz TIG na terenie FrancjiZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji, posiadamy swój oddział również we Francji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: SPAWACZ- TIG

Miejsce pracy:  Francja/Marsylia

OBOWIĄZKI :

- Spawanie metodą 141 stal nierdzewna ( INOX) grubość 1, 2-3, 0 mm
- Spawanie elementów linii produkcyjnych oraz kanałów wentylacyjnych

WYMAGANIA :
- Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY :
- Pracę tymczasową na terenie Francji
- Umowę o pracę + ubezpieczenie
- wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14, 50 euro/h
- Tygodniowa podstawa godzin: 35 godzin . Godziny nadliczbowe płatne: od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%)
- Koszt zakwaterowania opłaca firma
- Pomoc przy organizacji wyjazdu
- Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7
- Możliwość pobierania zaliczek przed wypłatą

Pensja:
Lokalizacja: Marsylia
Firma: Jobestservices
Oferta pracy Spawacz TIG na terenie Francji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

jobestservices | Czytano 507 razy | 13-02-2020