Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Spawacz Tig - Mig / Oświęcim

Spawacz Tig - Mig / OświęcimGlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz Tig-Mig

Miejsce pracy: Oświęcim

Opis stanowiska:
- praca tymczasowa na stanowisku spawacza TIG-MIG w okolicach Oświęcimia.

Wymagania:
- 2-3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku spawacza metodą Tig-Mig,
- ukończone kursy spawalnicze,
- motywacja i chęć do pracy,
- pracowitość, dokładność.

Oferta:
- praca dodatkowa w przyjaznej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane podjęciem dodatkowej pracy prosimy o przesyłanie CV na adres cv1@globalforce.pl .

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).
Pensja:
Lokalizacja: Oświęcim
Firma: GlobalForce Services Sp.
Oferta pracy Spawacz Tig - Mig / Oświęcim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5055 razy | 09-09-2014