Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
Der Leader Personal
Der Leader Per
urszulka1985
wojtek01906
wojtek01906
siema517
siema517
Aktualności

Najniższa krajowa 2017

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz - niemieckie warunki zatrudnienia

Spawacz - niemieckie warunki zatrudnieniaEURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Spawacz

Zakres obowiązków:
- wszelkiego rodzaju prace spawalnicze

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność spawania metodą UP 121
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Eurolabora_Niemcy
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV #8211;Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: Niemcy@euro-labora.com

eurolabora_niemcy | Czytano 17 razy | 16-08-2017