Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Spawacz MIG-MAG Belgia

Spawacz MIG-MAG BelgiaSFS International działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na poniższe stanowisko:

Spawacz welder
Belgia, Holandia, Unia Europejska
Miejsce pracy: Projekt: ArcelorMittal/ Gent/ Belgia

Ilość wakatów: 12

Klient jest dostawcą instalacji przeładunkowych i prznośników dla przemysłu. Jego siedziba znajduje się w Belgii i w Holandii, jest obecny również we Francji oraz w krajach Afrykańskich. Oferowana praca na projekcie AcelorMital dla jednego z największych producentów stali na świecie.
Opis stanowiska:
#8226;spawanie przenośników taśmowych, układarek, platform i innych maszyn związanych z linią produkcujną w tym zakładzie
#8226;identyfikacja materiałów
#8226;informowanie brygadzisty o jakości prowadzonych prac
#8226;instalacja niezbędnych konstrukcji wspierających
#8226;realizacja wszystkich zadań z zachowaniem przepisów BHP
Wymagania:
#8226;ważny certyfikat dot. zasad bezpieczeństwa: VCA lub SCC
#8226;umięjętność spawania techniką MIG/MAG
#8226;preferowane: wykształcenie średnie zawodowe/ zawodowe, szkoła techniczna
#8226;min. 3 lata doświadczenia
#8226;znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym ( min. 2 osoby na grupę 10-12 osób)
#8226;dokładność i sumienność
Mile widziane:
#8226;uprawnienia spawalnicze
#8226;komplet własnych narzędzi
#8226;umiejętność czytania rysunku technicznego
#8226;prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
Oferujemy:
#8226;stabilną i długotrwałą współpracę ( na rok czasu) dla kandydatów spełniających oczekiwania Klienta
#8226;bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
#8226;atrakcyjne zarobki
#8226;bezpłatne ubezpieczenie
#8226;praca powyżej 40 h w tyg. ( soboty + 50 %, niedziele 100%)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Spawacz welder
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA, SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie ponizszej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Pensja:
Lokalizacja: Gent
Firma: SFSInternational
Oferta pracy Spawacz MIG-MAG Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

SFSInternational | Czytano 633 razy | 10-01-2019