Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Spawacz - Mechanik z uprawnieniami MAG 135 MIG 131

Spawacz - Mechanik z uprawnieniami MAG 135  MIG 131Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:
Nr ref: SM/WR/2014
Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

Wykonywanie prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej,
Demontaż i montaż elementów podnośników oraz rur przemysłowych,
Naprawa i konserwacja urządzeń,
Dbałość o wysoką jakość wykonanych prac.

Wymagania:

Uprawnienia MAG 135 - warunek konieczny,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Wykonywanie prac według dostarczonej specyfikacji,
Staranność, dokładność i samodzielność,
Gotowość do pracy zmianowej,
Samodzielny dojazd do miejsca pracy.

Klient oferuje:

Umowę o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Pracę w systemie zmianowym,
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

Oferta pracy tymczasowej/licencja agencji nr 1954

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Pensja:
Lokalizacja: Września
Firma: In Temporis Polska Biuro
Oferta pracy Spawacz - Mechanik z uprawnieniami MAG 135 MIG 131 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4744 razy | 29-10-2014