Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Spawacz mag135 Gorlice

Spawacz mag135 GorliceObecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ135 GORLICE/NOWY SĄCZ/KROSNO/TARNÓW
Miejsce pracy: Gorlice

Firma Heavy-Duty Poszukuje spawaczy metodą 135 (uprawnienia ponadpodstawowe)Do pracy OD ZARAZ na terenie Gorlic/Nowego Sącza/Tarnowa/ Krosna

OBOWIĄZKI:- Spawanie na obrotnikach w pozycji PD metodą MAG135

WYMAGANIA:-Min. 2-letnie Doświadczenie w spawaniu metodą 135-Aktualne uprawnienia na spawanie metodą 135 (ponadpodstawowe)-Nie ma możliwości zakwaterowania-Praca OD ZARAZ

OFERUJEMY:- Komfortowe warunki pracy- Duża firma produkcyjna, stabilna pozycja na rynku, możliwość rozwoju- Atrakcyjne Wynagrodzenie 16-20zł/h NA RĘKĘ, możliwość negocjacji stawki- Zgrany zespół pracowniczy - Zatrudnimy osoby z Działalnością Gospodarczą
Pensja:
Lokalizacja: Gorlice
Firma: Polski HR - Heavy Duty Sp
Oferta pracy Spawacz mag135 Gorlice może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5478 razy | 27-02-2015