Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz MAG - 12 Euro brutto plus darmowe zakwaterowanie

Spawacz MAG - 12 Euro brutto plus darmowe zakwaterowanieGap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii.
W związku z rozszerzeniem obszaru świadczonych usług o kraje Europy Zachodniej polski oddział Gap Personnel, posiadający licencję KRAZ: 12835, poszukuje dla naszych niemieckich klientów kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG
Region: Niemcy ( Schrobenhausen )

Wymagania:
1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
2. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
3. Zainteresowanie długookresową współpracą
4. Doświdczenie i wykształcenie w zawodzie
5. Prawo jazdy i własny środek transportu

Oferujemy:
1.Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony
13.12 Euro brutto / h
4.Ubezpieczenia i składki odprowadzone na terenie Niemiec
5.Możliwość ubiegania się o Kindergeld
6.Pełne wsparcie polskich konsultantów
7.Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w odpowiednim standardzie

Zakres obowiązków:
1. Szlifowanie i przgotowanie materiału do spawania
2. Spawanie równego rodzaju materiału ( blachy i rury)

Pensja: 12 euro brutto
Lokalizacja: Schrobenhausen
Firma: Gappersonnelde
Oferta pracy Spawacz MAG - 12 Euro brutto plus darmowe zakwaterowanie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 285 razy | 21-11-2017