Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

Spawacz

SpawaczINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Chateaunuf
Nr ref.: SPAW/ 05/14
Zadania:
-Spawanie łukowe konstrukcji szkieletowych o dużych gabarytach ( 4m x2m)

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku min.5 lat
-znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym
-motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy
-precyzyjność ( kontrola spawów)
-gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
-wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX)
-gotowość do wyjazdu własnym samochodem,
-ubranie robocze
-ekipy czteroosobowe,

Oferujemy:
-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
-kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
-zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
-bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
-pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji.

Pensja:
Lokalizacja: Chateaunuf
Firma: Interimax
Oferta pracy Spawacz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2462 razy | 30-05-2014