Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Spawacz 141+111 Holandia

Spawacz 141+111 HolandiaEuropean Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje klienta z Holandii doświadczonych spawaczy 141 + 111.
Amsterdam, Rotterdam, Ijmuiden, Holandia.

Opis stanowiska pracy: Przemysł petrochemiczny

Spawanie metodami 111 oraz 141 rur stali czarnej oraz nierdzewnej dla offshore. Każdy kandydat musi przejść testy w Holandii.

Długość kontraktu: Kontrakt przewidziany do końca grudnia (z możliwością przedłużenia kontraktu).

Oferta holenderskiego klienta:
Holenderska umowa o pracę
12 euro netto/1h
40-50 h tygodniowo
Wypłaty tygodniowe
Zapewnione zakwaterowanie
Opłacone składki emerytalne, ubezpieczenie, świadczenie urlopowe

Wymagania:
Minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia w spawaniu metodą 141 + 111
Aktualny certyfikaty 141/GTAW oraz 111/SMAW z normą EN ISO 9606-1 (KONIECZNIE) na stal czarną oraz nierdzewną
Certyfikat VCA
Komunikatywna znajomość j.angielskiego lub niderlandzkiego
Umiejętność spawania pod rentgen
Dyspozycyjność do podjęcia pracy
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: AnnaEapl
Oferta pracy Spawacz 141+111 Holandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 1050 razy | 20-10-2016