Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Spawacz136 - Stocznia

Spawacz136 - StoczniaFirma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego klienta - renomowanej stoczni specjalizującej się w produkcji statków, poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ 136

Termin rozpoczęcia pracy: początek września 2018 r.
Miejsce pracy: Francja, Normandia, okolice Hawru

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie elementów kadłubów, konstrukcji i sekcji statków.

Zakres obowiązków:
- spawanie statków: konstrukcji, rur, sekcji, kadłubów,
- spawanie blach ze stali czarnej o grubości 8 - 12 mm,
- spawanie spoin pachwinowych 80 % i czołowych 20 %,
- praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:
- minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- aktualne certyfikaty spawalnicze - metoda 136,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność obsługi palnika,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premia dzienna 33 euro netto za dzień kalendarzowy,
- pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale),
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne),
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 euro),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.,
- pracę w polskim zespole,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie,
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 euro premii za polecenie pracownika.
Pensja:
Lokalizacja: okolice Hawru
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Spawacz136 - Stocznia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 607 razy | 21-08-2018