Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Spawacz 135/136

Spawacz 135/136W związku z realizacją projektu dla naszego duńskiego klienta, firmy z branży konstrukcji stalowych, pilnie poszukujemy 3 osób do pracy na stanowisku:

Spawacz 135/136 Dania

Zakres obowiązków: spawanie elementów konstrukcji stalowych z użyciem metody 135/136, typ materiału: stal S235 / S355, grubość: 5-20 mm

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie zawodowe - min. 3 lata
- aktualne certyfikaty na metodę 135/136
-pozycja spawania PA/1G/1F, PB/2F, PF/3Gup/3Fup, PH/5Gup/SF
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie i przelot samolotem bez dodatkowych opłat
- opiekę koordynatora

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Spawacz 135/136 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1338 razy | 08-07-2015