Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Sortowanie warzyw i owców od zaraz!

Sortowanie warzyw i owców od zaraz!Flex-Employment to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii, jesteś we właściwym miejscu! Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
Pracownik linii produkcyjnej

Obowiązki
- prace przy liniach produkcyjnych
- sortowanie owoców i warzyw
pakowanie do skrzynek
- zbieranie zamówień
- inne prace pomocnicze.

Charakter wykonywanej pracy jest uzależniony od zakładu i miejsca wykonywanej pracy.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii
- dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
- chęć i motywacja do pracy fizycznej
- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie 9, 80 #8364;/h brutto
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- możliwość rozwoju zawodowego
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotnego
- pary maja zagwarantowane mieszkanie razem
- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek bankowy
- dojazd do miejsca pracy

Pensja:
Lokalizacja: Oudenbosch
Firma: Flex-Employment
Oferta pracy Sortowanie warzyw i owców od zaraz! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 375 razy | 15-12-2017