Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

sortowanie cebulek kwiatowych - praca od zaraz

sortowanie cebulek kwiatowych - praca od zarazEUROSERVICES Polska sp. zo.o. nr. cert. KRAZ 1069- od ponad dwóch dekad działamy w zakresie rekrutacji oraz leasingu pracowniczego

OBECNIE DO MŁODEGO ZESPOŁU PRACOWNIKÓW POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKA:

SORTOWANIE CEBULEK KWIATÓW

WYMAGANIA:

Umiejętność sprawnej pracy przy w/w czynnościach
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kat. B
MILE WIDZIANE:

MŁODZIEŻ, STUDENCI DYSPOZYCYJNI DO PRACY MIN. DO KOŃCA 08.2017

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
sortowanie cebulek kwiatów (bulw) przy maszynie przesyłowej
prace magazynowe
OFERUJEMY:
prace na holenderskich zasadach CAO
tygodniowe rozliczenia wynagrodzenia
firmowe zakwaterowanie
służbowy transport do pracy
pomoc logistyczną, wsparcie ze strony polskich koordynatorów
PROSIMY O PRZESYŁANIE CV NA:

espradom@euroservices.com.pl

lub/i

biuroradom@euroservices.com.pl

tel. 48 36 32 028

Prosimy o załączenie klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Euroservices Polska
Oferta pracy sortowanie cebulek kwiatowych - praca od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 442 razy | 13-06-2017