Kanał RSS
kali888
kali888
patryk1973
patryk1973
golkar22
golkar22
kasienka8919

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Ślusarz świetna pensja + dodatki, niemiecka umowa

Ślusarz świetna pensja + dodatki, niemiecka umowaWalter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
ŚLUSARZ

Wysoka podstawa, do tego dieta i mieszkanie opłacone przez pracodawcę, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę- brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres obowiązków ślusarza :
obsługa maszyn do obróbki metalu,
szlifowanie oraz polerowanie form metalowych.

Wymagania:
doświadczenie w pracy jako ślusarz,
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minumum 60 % kosztów wynajmu.
3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
5. Do 200 #8364; za polecenie dodatkowego pracownika.
6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?
Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma: Walterfachkraft
Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.:
+48 713666081, +48 713666455.
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922).

walterfachkraft | Czytano 269 razy | 06-06-2018