Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Ślusarz Spawacz bez wymaganego doświadczenia

Ślusarz Spawacz bez wymaganego doświadczeniaMirth Consulting, Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 11403), na zlecenie jednego ze swoich klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Ślusarz-Spawacz bez wymaganego doświadczenia (do przeszkolenia)
Miejsce wykonywania pracy: Biała k. Płocka
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę tymczasową
Wymiar etatu: Cały etat
Wynagrodzenie: od 10 zł netto/godz + premie
System czasu pracy: 3 zmiany
Opis Stanowiska Pracy:
Poszukujemy osób, które chciałby przeszkolić się i podjąć pracę na stanowisku Ślusarz/Spawacz. Osoby, które deklarują chęć podjęcia takiej pracy będą miały możliwość podjęcia kilkudniowego (maksymalnie 5cio dniowego), bezpłatnego szkolenia, które przygotowałyby do pracy. Istnieje możliwość skrócenia szkolenia, jeśli kandydat będzie miał widoczne predyspozycje do pracy. Po zakończeniu szkolenia następuje podpisanie umowy. Oferujemy pracę w systemie 3zmianowym na hali produkcyjnej w firmie zatrudniającej kilkadziesiąt osób.
Oczekiwania:
poszukujemy osób, które wyrażają chęć podjęcia bezpłatnego szkolenia
gotowość do odbycia próbek spawalniczych
Brak przeciwwskazań do pracy na 3 zmiany oraz na hali spawalniczej
Oferujemy:
Umowę o pracę tymczasową za wszystkimi świadczeniami oraz płatnym urlopem
Wynagrodzenie na poziomie minimum 10 zł netto/godz + premie od wyrobienia (premia gwarantowana)
Dobrą atmosferę oraz pozytywne nastawienie do pracownika

Pensja: 10 zł/h netto
Lokalizacja: Płock
Firma: Mirth Cosulting
Oferta pracy Ślusarz Spawacz bez wymaganego doświadczenia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4968 razy | 27-09-2015