Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Ślusarz okolice Frankfurt nad Menem Atrakcyjne wynagrodzenie

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Zakres obowiązków:

  • warsztatowe prace ślusarskie przy wyrobie konstrukcji stalowych,

  • naprawa i konserwacja maszyn

  • kontrola jakości gotowego produktu.

Wymagania :

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,

  • dokładność, dbałość o szczegóły, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • doświadczenie zawodowe

  • znajomość języka niemieckiego(min. A2)

  • prawo jazdy + własny samochód

Oferta pracodawcy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę - odpłatne

  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji ze strony BestHill Work

Pensja:
Lokalizacja: Stuttgart ,Berlin,Monachium,Frankfurt
Firma: BestHill Work
Oferta pracy Ślusarz okolice Frankfurt nad Menem Atrakcyjne wynagrodzenie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 254 razy | 28-08-2017