Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Sezonowe oferty pracy dla rzeźników w SKANDYNAWII

Sezonowe oferty pracy dla rzeźników w SKANDYNAWIISezonowe oferty pracy dla rzeźników w SKANDYNAWII - rozpoczynamy zapisy!
Opis stanowiska:
Od kilku lat współpracujemy z firmami w Szwecji i Norwegii oferującymi atrakcyjne oferty pracy dla rzeźników. Większość z tych ofert to wyjazdy sezonowe, jednak duża część panów po przepracowaniu pierwszego kontraktu otrzymuje kolejne propozycje lub nawet jest im oferowana stała praca. Panowie pracujący w Polsce zainteresowani krótkim wyjazdem, starają się o bezpłatne 2-3 miesięczne urlopy. Niektórzy, mający stałą posadę w kraju, wyjeżdżają tylko na sezony już od kilku lat, ponieważ jest to dla nich bardzo opłacalne.
Jesteśmy w stanie zaproponować pracę praktycznie każdej osobie z dobrym doświadczeniem przy uboju lub rozbiorze: wołowym, wieprzowym czy baranim.
Wyjazdy zwykle zaczynają się w maju/czerwcu jednak na z uwagi na duże zainteresowanie, prosimy o przesyłanie życiorysów jak najwcześniej.

Wynagrodzenie:

Stawki są uzależnione od stanowiska i lokalizacji:
w Szwecji wynoszą 140 - 180 SEK/h brutto, dodatki za pracę w nadgodzinach i ewentualnie za pracę na zmianach popołudniowej i nocnej
w Norwegii wynoszą od 160 - 200 NOK/h brutto, dodatki za pracę w nadgodzinach

W przeliczeniu na Euro zarobki w Skandynawii wynoszą od 16 do 25 Euro/h brutto.
Kwota, jaką jest się w stanie zaoszczędzić jest również uzależniona od konkretnej lokalizacji (koszty mieszkania, jedzenia itd.) Są to jednak sumy o wiele wyższe niż w innych krajach.

Wymagania:
minimum 5 lat doświadczenia przy uboju lub rozbiorze: wołowym, wieprzowym czy baranim,
wymagane doświadczenie w pracy za granicą,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
mile widziany własny samochód.

Zapewniamy:
Tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Pensja: 180 SEK/h brutto
Lokalizacja:
Firma: LSJ AGENCJA PRACY
Oferta pracy Sezonowe oferty pracy dla rzeźników w SKANDYNAWII może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 3382 razy | 10-01-2013