Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Serwisant Monter Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła

Serwisant Monter Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp CiepłaFirma montażowa EKT Instal Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracowników do pracy na stanowisko:

Serwisant Monter wentylacji Klimatyzacji Pomp ciepła

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Opis stanowiska:
- serwis, przeglądy i ew.montaż urządzeń oraz instalacji
do klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła,
- praca w zespołach 2-osobowych na dłuższy okres czasu,
- praca na różnych obiektach: instytucje, szpitale, uczelnie,
zakłady przemysłowe jak również obiekty prywatne

Oferujemy:
- umowę o pracę na polskich warunkach ,
- samochód i oprzyrządowanie

Wymagania:
- doświadczenie w branży przy w/w instalacjach,
- prawo jazdy

CV prosimy przesyłać na e-maila podanego w ogłoszeniu.
Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: EKT Instal Sp.zo.o.
Oferta pracy Serwisant Monter Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4140 razy | 28-07-2016