Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Serwisant /Mechanik Wózków widłowych

Serwisant /Mechanik Wózków widłowychProgresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. śląskie:
Katowice, Częstochowa, Tychy, Sosnowiec

Obowiązki:
- Naprawa wózków widłowych,
- Prace konserwacyjne
- Przeglądy wózków widłowych

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia do wykonywania prac konserwacyjnych wózków widłowych,
- Wykształcenie średnie - techniczne,
- Dokładność, samodzielność, zaangażowanie,
- Komunikatywność

Oferujemy:
- interesującą i samodzielną pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy

Pensja:
Lokalizacja: Sosnowiec
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Serwisant /Mechanik Wózków widłowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4755 razy | 13-10-2014