Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Sekretarka (umowa na zastępstwo na okres 2 tygodni)

Sekretarka (umowa na zastępstwo na okres 2 tygodni) Miejsce pracy: Gdańsk Szadółki
Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Komunikatywność, odpowiedzialność
Zdolności organizacyjne
Wysoka kultura osobista

Obowiązki:

Bieżąca obsługa sekretariatu
Wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników firmy
Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
Dbanie o wizerunek i wystrój firmy

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Pracę w godzinach 7:00-15:30
Umowę o pracę na okres 7.11-25.11.2014

Pensja:
Lokalizacja: Gdańsk
Firma:
Oferta pracy Sekretarka (umowa na zastępstwo na okres 2 tygodni) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5043 razy | 31-10-2014