Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Samotnie mieszkająca seniorka poszukuje opiekunki 1200 eur

Samotnie mieszkająca seniorka poszukuje opiekunki 1200 eurCentrum Językowe Konik24
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
OPIEKUNKI DO SENIORKI 91 LAT oferta nr 106/04

Miejsce pracy: Niemcy - miasteczko w okolicach Heidelbergu

Termin wyjazdu: 13.04 na 2 miesiąc
Istnieje możliwość powrotu na zlecenie do tej samej rodziny.

Wynagrodzenie: 1200 euro miesięcznie + premia świąteczna

Ogólny opis:
Opieki wymaga seniorka 91 lat, 160cm , 65 kg.
Seniorka zmaga się z problemami wieku starczego, ma demencję, problemy z poruszaniem się - porusza się za pomocą rollatora, ma reumatyzm, choroby serca i nadciśnienie.
Nie ma dźwigania i nocnego wstawania.
Podopieczna lubi spacerować, grać i oglądać telewizję.
Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką, jest też dostęp do internetu i telefon do PL.
(dokładny, szczegółowy opis i zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, wspólne spędzanie czasu
SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
- kobieta (45 - 65 lat)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- prawo jazdy kat B - warunek konieczny

Zapewniamy:
gt; Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
gt; Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK, AOK, KKH itp
gt; Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
gt; Transport oraz zwrot kosztów podróży
gt; Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
gt; Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50#8364;
gt; Podwójne diety i premie na święta
gt; Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
gt; Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
gt; Nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej
gt; Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
Pensja:
Lokalizacja: Heidelberg
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Samotnie mieszkająca seniorka poszukuje opiekunki 1200 eur może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 449 razy | 23-03-2017