Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Samotna seniorka poszukuje opiekunki 1400 E

Samotna seniorka poszukuje opiekunki 1400 ECentrum Językowe Konik24 to,
prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
Opiekunki ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Anglia - Tiverton - Devon

Termin wyjazdu: grudzień / styczeń

Wynagrodzenie: do 1400 euro (uzależnione od znajomości języka i warunków pracy)

Ogólny opis:

Szukamy opiekunki do serdecznej Pani Karin, która z racji swojego wieku (86 lat) potrzebuje pomocy. Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem w malowniczej miejscowości Tiverton, Devon w Anglii. Pani Karin nie posiada stopienia niepełnosprawności. Pani jest mobilna, wazy 60 kilogramów, 1.58 cm wzrostu i nie jest inkontynentna. Przesypia noce. Do toalety chodzi sama. Podopieczna ma Alzheimera i potrzebuje kogoś, kto będzie jej towarzyszył w domu w codziennym życiu. Pani Karin posiada małą papugę. Pacjentka kocha zwierzęta, zwłaszcza psy i ptaki. Uwielbia niemieckie szlagiery. Zadaniem opiekunki jest gotowanie, prowadzenie domu i towarzyszenie Pani przy wizytach lekarskich. W domu pacjentki jest Internet.

Zakres obowiązków:

Wymagania:
- Kobieta( 30 - 55 lat)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym lub dobrym
- doświadczenie w opiece
- mile widziane osoby kochające zwierzęta

Najważniejsza jest wrażliwość względem drugiego człowieka, który nie jest w stanie zadbać o swoje potrzeby

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie i ubezpieczeni zdrowotne niemieckie lub polskie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Opłacenie przejazdu w obie strony
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z polskojęzycznym koordynatorem

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
Pensja: 1400 euro
Lokalizacja: Tiverton - Devon
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Samotna seniorka poszukuje opiekunki 1400 E może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 579 razy | 21-12-2016