Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Rzeźnik/Wykrawacz

Rzeźnik/WykrawaczJ&M Job Service Dla jednego ze swoich klientów
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Rzeźnik/Wykrawacz

Miejsce pracy: Leszno
Wymagania:

min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: przy uboju, cięciu i rozbiorze mięsa wieprzowego, umiejętność pracy w oparciu o normy i szybkie tempo, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Zadania:

Praca przy uboju oraz rozbiorze mięsa wieprzowego zgodnie z zasadami rzemiosła m.in. wycinanie kości, porcjowanie mięsa, trybowanie szynki itp.Przygotowywanie mięsa do dalszej obróbki, selekcja mięsa według wymagań klienta.
Oferujemy:
-umowa o prace
-atrakcyjne wynagrodzenie
Kontakt:

Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV w temacie wpisując rzeźnik/wykrawacz

e-mail: edyta@forwork.eu

tel: 508 225 009
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Rzeźnik/Wykrawacz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 17509 razy | 06-06-2011