Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Rzeźnik wieprzowina

Rzeźnik wieprzowinaAgencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.
Dla naszego klienta w Szwecji lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:
Wykrawacz szynki wieprzowej - Szwecja
Miejsce pracy: okolice miejscowości Borås, Szwecja
Wymagania:
-doświadczenie przy wykrawaniu wieprzowiny- minimum rok
-chęć i motywacja do pracy
-mile widziane własny samochód na wyjazd
Obowiązki:
-praca na stanowisku wykrawacza - trybowanie wieprzowiny na taśmie

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie - 150 koron szwedzkich brutto na godzinę
-zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie pracy na szwedzkich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
-pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
-zakwaterowanie- koszt po stronie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com lub kontakt pod numerem telefonu +48 534 202 534.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Rzeźnik wieprzowina może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 949 razy | 07-09-2016