Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Rzeźnik / Wędliniarz - Berlin

Rzeźnik / Wędliniarz - BerlinAgencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko: rzeźnika/wędliniarza

Zakres obowiązków:

#8226; Produkcja kiełbas, wędlin, mięsa,
#8226; Wykrawanie dziczyzny
#8226; Obsługa napełniarki do kiełbas

Wymagania
#8226; Doświadczenie w pracy na stanowisku rzeźnika lub wędliniarza
#8226; Mile widziana znajomość języka niemieckiego
#8226; Gotowość do wyjazdu od zaraz
#8226; Dokument potwierdzający 30-dniowy okres ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski

Oferujemy:

#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
#8226; Umowę o pracę
#8226; Opłacenie ok. 80% kosztów zakwaterowania
#8226; Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
#8226; Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Rzeźnik / Wędliniarz - Berlin może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 340 razy | 17-10-2018