Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Rzeźnik, trybowanie zadów

Rzeźnik, trybowanie zadówRzeźnik, trybowanie zadów wołowych na stole.

Wynagrodzenie nawet do 3000 euro netto miesięcznie za 8 godzin pracy dziennie.

PM Staffing (cert17099)
Poszukujemy dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.
TRYBOWANIE ZADÓW WOŁOWYCH

Miejsce pracy: Holandia

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz!

OPIS STANOWISKA:
- praca od poniedziałku do piątku
- praca na jedną zmianę w godzinach od (5:00-15:00)

WYMAGANIA:
- dobre doświadczenie w trybowaniu wołowiny (zady)

OFERUJEMY
- atrakcyjne wynagrodzenie nawet 3000 euro netto miesięcznie.
- umowę o pracę
- zakwaterowanie, pokoje max 2 osobowe
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: PM
Oferta pracy Rzeźnik, trybowanie zadów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 388 razy | 02-10-2018