Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Rzeźnik trybowanie szynki i łopatki wieprzowej

Rzeźnik trybowanie szynki i łopatki wieprzowejAgencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.
Dla naszego klienta w Szwecji w branży mięsnej poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:
Rzeźnik #8211; trybowanie szynki i łopatki wieprzowej
Miejsce pracy: Kalmar, południowa Szwecja
Ilość miejsc pracy: 6
Obowiązki:
#8226;trybowanie łopatki i szynki na taśmie
#8226;tempo ok. 100-120 szt. szynki, 280-300 szt. łopatki
#8226;trybowanie naprzemiennie, w zależności od zapotrzebowania
#8226;dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego (np. obsługa skórowaczki)
Wymagania:
#8226;aktualne doświadczenie przy wykrawaniu wieprzowiny, w tym łopatki wieprzowej - minimum dwa lata
#8226;chęć i motywacja do pracy
#8226;mile widziany własny samochód
#8226;samodzielność w działaniu
Oferujemy:
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie (stawka akordowa - 5, 57 SEK szt. łopatka, 11, 73 SEK szt. szynka)
#8226;wyjazd w ciągu najbliższego tygodnia
#8226;pracę stałą - możliwość długoletniej współpracy
#8226;pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Pensja:
Lokalizacja: Kalmar
Firma: WB Staffing
Oferta pracy Rzeźnik trybowanie szynki i łopatki wieprzowej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 1173 razy | 25-05-2017