Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Rzeźnik - Niemcy

Rzeźnik - NiemcyPolski HR International Sp. Z o.o. to spółka należąca do Polskiego HR S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim HR S.A.

Polski HR International Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

RZEŹNIK - NIEMCY

Zadania:

Praca w rzeźni

Ubój świń

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako rzeźnik, wykrawacz mile widziane

Doświadczenie w TRYBOWANIU

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Stałą pracę

Zakwaterowanie

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Lokalizacja: Aachen, Augsburg, Bergisch Gladbach, Berlin, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Brema, Bremerhaven, Braunschweig, Chemnitz, Chociebuz, Darmstadt, Dortmund, Dresden, Duisburg, D￿sseldorf, Erfurt, Erlangen, Essen, Frankfurt am Main, Freiburg im Breisgau, Furth, Gelsenkirchen, Gera, Gottingen, Hagen, Halle, Hamburg, Hamm, Hannover, Heidelberg, Heilbronn, Herne, Hildesheim, Ingolstadt, Jena, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Koblenz, Koln, Krefeld, Leverkusen, Leipzig, Lubeck, Ludwigshafen am Rhein, Magdeburg, Mannheim, Moers, Moguncja, Munchen, Monchengladbach, Mulheim an der Ruhr, Munster, Neuss, Nurnberg, Oberhausen, Offenbach am Main, Oldenburg, Osnabruck, Paderborn, Pforzheim, Potsdam, Ratyzbona, Recklinghausen, Remscheid, Reutlingen, Rostock, Saarbrucken, Salzgitter, Siegen, Solingen, Stuttgart, Trewir, Ulm, Wiesbaden, Witten, Wolfsburg, Wuppertal, Wurzburg
Firma: Polski HR Search Selection
Oferta pracy Rzeźnik - Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4118 razy | 05-01-2017