Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Rzeźnik

RzeźnikAgencja Pracy Tymczasowej Job Team Sp. z o.o. (nr licencji 7400), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji
i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji, poszukuje osoby na stanowisko

RZEŹNIK
Miejsce pracy: RAWICZ
Nr referencyjny: RZ/2013

Obowiązki:
- ubój, rozbiór, obróbka mięsa (konina),
- dbanie o zachowanie zasad BHP,
- posługiwanie się narzędziami rzeźnickimi

Wymagania:
- doświadczenie przy rozbiorze mięsa z konia i/lub wołowego - warunek konieczny,
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna - aktualne badania,
- wykształcenie zawodowe o kierunku rzeźnik/masarz,
- zręczność manualna,
- odpowiedzialność,
- rzetelność, sumienność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133, Poz. 883)"

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pensja:
Lokalizacja: Rawicz, Żmigród, Milicz, Miejska Górka
Firma: Job Team
Oferta pracy Rzeźnik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 6849 razy | 21-11-2013